Ubytování a ceník

Celková kapacita chalupy je 14 lůžek

(plus 2 přistýlky 180 x 80 cm)

ve 3 prostorných apartmánech

Chalupa se nachází v klidové zóně CHKO Šumava, a proto je ubytování na chalupě vhodné   pro rodiny s dětmi, skupiny sportovců (lyžaři, cyklisté, apod.), skupiny přátel či teambuilding.

Lůžka jsou rozdělena do 3 prostorných apartmánů:

  • přízemí – 1. apartmán –  2 ložnice (1. ložnice – manželské lůžko, 2. ložnice – dvě lůžka)      koupelna se sprchovým koutem a wc
  • podkroví – 2. apartmán – 2 ložnice (1. ložnice -manželské lůžko, 2. ložnice – tři lůžka) koupelna se sprchovým koutem a wc
  • podkroví – 3. apartmán – 2 ložnice (1. ložnice -manželské lůžko, 2. ložnice – tři lůžka) koupelna se sprchovým koutem a wc

K dispozici jsou dvě rozkládací křesla Kuboš (180 x 80 cm) jako přistýlky a dětská dřevěná postýlka. V každém pokoji je dostatek místa na přistýlku či vlastní dětskou cestovní postýlku.   V každém pokoji je jedno okno vybaveno rolovací sítí proti hmyzu.

V přízemí se nachází společná je chodba s WC a společenská místnost s plně vybavenou kuchyní. Kuchyň je vybavena velkou lednicí s mrazákem, indukční sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sendvičovačem, remoskou, tyčovým mixérem  a rychlovarnou konvicí. Pro milovníky kávy je k dispozici plnoautomatický kávovar na zrnkovou kávu DeLonghi. V chalupě je podlahové topení regulované na komfortní teplotu. Pro atmosféru zimních večerů je možnost přitopení v krbu.

Dále je k dispozici krytá terasa přístupná ze společenské místnosti, velká zahrada s vlastním lesíkem, potůčkem a tůňkou, kryté parkování pro 3 automobily, úschovna kol,lyží a kočárků, vysoušeč na 16 párů lyžařské obuvi, HBB SMART TV a Wi-Fi, posezení u ohniště, dětské pískoviště, trampolína o průměru 366 cm, venkovní krytý bazén se slanou vodou o rozměrech 7 x 3,7 m.

Ceník týdenního pronájmu za celou chalupu

Zimní sezona          42000,- Kč          cena v období jarních prázdnin v ČR

Letní sezona           42000,- Kč          cena v období letních prázdnin v ČR a celý červen

Mimo sezonu         39000,- Kč          cena v období kromě, letních a jarních prázdnin, Velikonoc, Vánoc a Silvestra

Ceník víkendového pronájmu za celou chalupu

Mimo sezonu a zimní sezonu       17000,- Kč                                                                                         

Ceník vícedenních pronájmů za celou chalupu

Prodloužené víkendy      22000,- Kč  (3 noci)

Pobyt 4 noci                      27000,- Kč

Pobyt 5 nocí                      32000,- Kč

Ceník Vánoc, Silvestra a Velikonoc za celou chalupu

Silvestr                              12000,- Kč      cena za noc, minimální počet nocí 4

Vánoce                               8000,- Kč      cena za noc, minimální počet nocí 4    

Velikonoce                       22000,- Kč      cena za 3 noci

Chalupa má dostatečně velké pokoje na přistýlky či dětské postýlky. V případě ubytování osob nad rámec kapacity vytvoříme individuální nabídku. Min. délka pronájmu 2 noci.

Cena zahrnuje: povlečení, ručníky, osušky, utěrky, vybavení kuchyně, tablety do myčky, čistící prostředky, toaletní potřeby, dřevo do krbu i na oheň, zrnková káva arabica, závěrečný úklid, spotřeba elektřiny do 50 kWh/den a ubytovací poplatek obci.

Chalupa je vybavena zásobníkem teplé vody s turbo ohřevem, tzn. že teplé vody je stále dostatek. Vytápění je zajištěno elektrickým teplovodním podlahovým vytápěním  v obou podlažích. Bazén o rozměru 7 x 3,7 m je zateplený, zastřešený a má externí temperování elektřinou, takže je bazén i v chladnějších letních dnech ke koupání. Teplota vody se pohybuje v letních měsících +-25 st. C. V případě nadspotřeby je účtovaná cena kterou platíme EONu 4Kč/KWh.

Týdenní pobyty střídání v sobotu. Příjezd v den ubytování u týdenních pobytů od 15.00 hod. Odjezd v den odjezdu u týdenních pobytů do 10.00 hod. U kratších pobytů příjezd i odjezd možno v odpoledních hodinách dle domluvy a navazujících pobytů.

Závazná rezervace, faktura na 50 % ceny pobytu na bankovní účet. Doplatek ceny pobytu 1 měsíc před nástupem na bankovní účet oproti faktuře. V případě čerpání z fondů FKSP, apod. benefitů a pojištění storna je možné stanovit rezervační zálohu až na celkovou částku pobytu, dle dohody.

Storno podmínky: Při zrušení pobytu 1 měsíc před termínem bude vrácena celá rezervační záloha. Ostatní storna s ohledem na ustanovení Nového občanského zákoníku. V případě mimořádné situace jako je např. nouzový stav v ČR, lze po dohodě vybrat náhradní termín.

Vyhrazujeme si právo na individuální změnu podmínek.

Nejsme plátci DPH.