Ubytování a ceník

Celková kapacita chalupy je 14 osob bez přistýlek.

Chalupa se nachází v klidové zóně CHKO Šumava, a proto je ubytování na chalupě vhodné   pro rodiny s dětmi, skupiny sportovců (lyžaři, cyklisté, apod.), skupiny přátel či teambuilding.

Lůžka jsou rozdělena do 3 apartmánů, dva apartmány v podkroví mají ložnici s manželskou postelí a  pokoj s třemi lůžky, třetí apartmán v přízemí má ložnici s manželskou postelí a pokoj se dvěmi lůžky. Celková kapacita s plnohodnotnými lůžky je 14 osob, pro větší rodiny jsou        k dispozici dvě rozkládací křesla Kuboš (180x80cm) a dětská dřevěná postýlka. Dále je              v každém pokoji jedno okno vybaveno rolovací sítí proti hmyzu. Každý apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a WC.

Společná je chodba a společenská místnost s plně vybavenou kuchyní. Kuchyň je vybavena velkou lednicí s mrazákem, indukční sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, myčkou nádobí, mikrovlnnou troubou, sendvičovačem, remoskou, tyčovým mixérem                 a rychlovarnou konvicí. Pro milovníky kávy je k dispozici plnoautomatický kávovar                   na zrnkovou kávu DeLonghi. V chalupě je podlahové topení regulované na komfortní teplotu. Pro atmosféru zimních večerů je možnost přitopení v krbu.

Dále je k dispozici krytá terasa přístupná ze společenské místnosti, velká zahrada, kryté parkování pro 3 auta, úschovna kol a lyží, TV a Wi-Fi.

Ceník týdenního pronájmu za celou chalupu

Zimní sezona          36000,- Kč          cena v období jarních prázdnin v ČR

Letní sezona           39000,- Kč          cena v období letních prázdnin v ČR a přelomové týdny

Mimo sezonu         36000,- Kč          cena v období kromě, letních a jarních prázdnin, Velikonoc, Vánoc a Silvestra

Ceník víkendového pronájmu za celou chalupu

Mimo sezonu        18000,- Kč           cena v období kromě, letních, jarních a zimních         prázdnin, Velikonoc, Vánoc a Silvestra                                                                                

Ceník vícedenních pronájmů za celou chalupu

Prodloužené víkendy      24000,- Kč  (3 noci)

Pobyt 4 noci                      27000,- Kč

Pobyt 5 nocí                      30000,- Kč

Ceník Vánoc, Silvestra a Velikonoc za celou chalupu

Silvestr 69000,- Kč      28.12.-2.1.   

Vánoce 49000,- Kč      23.12.-28.12.                                                                                                            

Velikonoce 24000,- Kč cena za 3 noci

Chalupa má dostatečně velké pokoje na přistýlky či dětské postýlky. V případě ubytování osob nad rámec kapacity vytvoříme individuální nabídku.

V ceně ubytování je: povlečení, ručníky, osušky, utěrky, vybavení kuchyně, tablety do myčky, čistící prostředky, toaletní potřeby, dřevo do krbu, zrnková káva arabica, závěrečný úklid, spotřeba elektřiny do 50 kWh/den a ubytovací poplatek obci. Při příjezdu je vybírána kauce   ve výši 3000 Kč. Chalupa je vybavena zásobníkem teplé vody s turbo ohřevem, tzn. že teplé vody je stále dostatek. Vytápění je zajištěno elektrickým teplovodním podlahovým vytápěním  v obou podlažích. Bazén o rozměru 7×3,7 m je zateplený, zastřešený a má externí temperování elektřinou, takže je bazén i v chladnějších letních dnech ke koupání. Teplota vody se pohybuje v letních měsících +-25 st. C. V případě nadspotřeby je účtovaná cena kterou platíme EONu 4Kč/KWh. Týdenní pobyty střídání v sobotu. Příjezd v den ubytování u týdenních pobytů       od 15.00 hod. Odjezd v den odjezdu u týdenních pobytů do 10.00 hod. U kratších pobytů příjezd i odjezd možno v odpoledních hodinách dle domluvy. Závazná rezervace, faktura na 50 % ceny pobytu na bankovní účet. Doplatek ceny pobytu 2 měsíce před nástupem na bankovní účet oproti faktuře. V případě čerpání z fondů FKSP, apod. benefitů a pojištění storna je možné stanovit rezervační zálohu až na celkovou částku pobytu, dle dohody.

Storno podmínky: Při zrušení pobytu 3 měsíce před termínem, vrácena celá rezervační záloha. Ostatní storna s ohledem na ustanovení Nového občanského zákoníku. V případě mimořádné situace jako je např. nouzový stav v ČR, lze po dohodě vybrat náhradní termín.

Vyhrazujeme si právo na individuální změnu podmínek.

Nejsme plátci DPH.